


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Jonsbo SL-120W White компьютерлік корпус желдеткіші Jonsbo SL-120W корпус желдеткішінің өлшемдері 120-дан 120 мм-ге дейін және ені 25 мм. ARGB жарықтандырумен жабдықталған. Дірілді азайту үшін желдеткіштің бұрыштарында резеңкеленген кірістірулер бар. Сондай-ақ, желдеткіштің ортасында мөлдір пластиктен жасалған терезе орналасқан, бұл желдеткіштің ішіне кіретін мөлдір сақиналардың елесін жасайды. Максималды ауа ағыны 59,48CFM құрайды, ал шу деңгейі 32 dbA аспайды. Төсенішке қосылу үшін.тақтада 4pin қосқышы қолданылады. Сипаттамалары: - Түсі - Ақ - Желдеткіш 120х120х25 - 1шт - Бекіту бұрандалары - 4шт - ЖАРЫҚТАНДЫРУАА-RGB - Макс. айналу жылдамдығы, айн/мин - 1500 - Макс. ауа ағыны, CFM - 59.48 - Қуат қосқышы - Корпус желдеткішінің қуаты 4 істікшелі PWM - Қуат көзінің кернеуі, В - 12 - Өлшемдері, мм - 120х120х25 - Макс. шу деңгейі, дБ - 32
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JONSBO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SL-120W White |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.161 |
| Ауа ағыны | 59,46 CFM |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200210065954 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 128446654 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Jonsbo SL-120W White компьютерлік корпусына арналған желдеткіш |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000708094 |
| Толық атауы (қаз) | Компьютер корпусының желдеткіші, Jonsbo, SL-120W, SL-120W White, LED 120 мм, 1500 айн/мин, 59.48 CFM, 32 dB(A), 3 pin, 12012025 мм, Ақ |
| Желдеткіш өлшемдері (LxWxH) | 12х12х2,5 см |
| Айналу жылдамдығы | 1500 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Шу деңгейі | 32 дбА |
| Штрих-код | 6970620553092 |
- Бағасы: 6 564 ₸


