


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Huntkey WD650K қуат көзі p> Huntkey WD650K қуат көзі — 80 PLUS Gold сертификатына ие. Оның жоғары тиімділігі, тұрақтылығы, пайдаланудың қарапайымдылығы және ұзақ қызмет ету мерзімі бар. 80 PLUS GOLD Жалпы қуат тұтыну 80%-ға төмендеді. Күту режимінде энергияны тұтыну 1 Вт-тан 0,5 Вт-қа дейін 50%-ға төмендеді. Кернеу диапазоны кеңейе түсті — 80-280В қолдайды, бұл кернеудің тұрақсыздығы мен ең жоғары жүктемелер кезіндегі қауіптерді болдырмайды. Кернеуді тұрақтандырудың жаңартылған жүйесі. Тұрақты кернеу DC-DC жоғары өнімділікті сақтайды. Жақсартылған қосқыш. +5V/3.3V және 50А бір арналы ток жоғары өнімділікті қажет ететін ойындарға жарамды. Жаңартылған материал. Кабельдер ПЭТ (электр оқшаулағыш пленка) арқылы қорғалған, әдемі және берік, кедергіге төзімді. Автоматтандырылған технологиялар. Жақсы жылуды тарату әсерін жасайтын Y-тәрізді радиаторлардың жаңа буыны. Сапаны арттыру. Жаңа қатаң сапаны бақылау және шығару алдында 22 тексеру процедурасы. 700 мм процессор кабелі орта және жоғары деңгейлі ойын қуат көздерінің класс талаптарын қолдайды. Диаметрі 12 см болатын дыбыссыз гидравликалық желдеткіш және температураны ақылды басқару.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | HuntKey |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | P11-700120000R |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.52 |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200165221337 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 128984728 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 4 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қуат көзі Huntkey WD650K |
| Қуаты (Вт) | 650 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.006536 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, Huntkey, WD650K, 650W, ATX, Gold, APFC, 20+4 pin, 24+4pin, 4*Sata, 2*Molex, 2*PCI-E 6+2 pin, Желдеткіш 12см, Қуат кабелі, Қара |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Gold |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4894788000569 |
- Бағасы: 28 770 ₸


