


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Huntkey ECO650 қуат көзі Huntkey ECO650 — бұл компьютердің немесе басқа жабдықтың тұрақты жұмысына арналған сенімді қуат көзі. 2023 жылғы үлгі заманауи өнімділік пен қауіпсіздік талаптарын қанағаттандыру үшін әзірленген. 80 PLUS 80 PLUS® сертификатын алған ECO650 85% тиімділікті қамтамасыз етеді Ойластырылған схемотехника толқындардың азырақ санымен тұрақтырақ кернеуді және жалпы өнімділікті жақсартуды қамтамасыз етеді. +12V ECO650 бір желісі кез келген дерлік жабдықты ең жақсы өнімділікпен қуаттандыратын тұрақты шығыс өнімділігін қамтамасыз етеді. Өте тыныш Кіріктірілген интеллектуалды температураны бақылау жүйесі. Айнымалы жылдамдықтағы HYB желдеткішімен және оңтайландырылған жел арнасымен жабдықталған. Электрондық шулар жойылды. Қорғаныс қасиеттері OPP/OVP/SCP/OLP көмегімен толық қорғаныс Айнымалы токтың тұрақсыздығына байланысты кенет тоқтап қалуды болдырмау үшін 150-264 В кіріс кернеуінің кең ауқымын қолдайды. Электрлік кедергілермен күресу үшін электромагниттік кедергілердің бастапқы және қайталама кіріс сүзгілерімен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | HuntKey |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | P11-600310000 |
| Қауіпсіздік | OPP/OVP/SCP/OLP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2 |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200165221375 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 128984546 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 3 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қуат көзі Huntkey ECO650 |
| Қуаты (Вт) | 650 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.006536 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, Huntkey, ECO650, 650W, ATX, APFC, 20+4 pin, 24+4pin, 3*Sata, 3*Molex, 2*PCI-E 6+2 pin, Желдеткіш 12см, Қуат кабелі, Қара |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 2000000637051 |
- Бағасы: 20 908 ₸


