
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"S50 Combitech" табақ науалары жүйесіне орнату үшін қажетті бекіткіштермен және қосқыш тақталармен бірге жеткізілетін DL 50x50 муфтасы науалардың өзінен басқа, күрделі кабельдік жолдарды – муфталар мен бұрылыстарды салуға қажетті керек-жарақтарды қамтиды. Жүйе науалар мен керек-жарақтарға арналған қақпақтарды қамтиды, оларды тығыздағыштармен бірге пайдалану кабельді қоршаған орта әсерінен сенімді қорғауға мүмкіндік береді. DL жалғастырғыш жинағына монтаждау үшін қажетті бөлшектер – бекіткіштер мен жалғағыш пластиналар кіреді. Орындалуы – "Сенжимира әдісімен мырышталған болат", науаның ені – 50 мм, биіктігі – 50 мм, ішкі радиусы – 100 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36233K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.61 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00279 |
| Науаның ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4690309481769 |
- Бағасы: 13 051 ₸


