
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DL 200х50 жалғастырғышы "S5 Combitech" табақ науалары жүйесіне орнату үшін қажетті бекіткіштермен және қосқыш тақталармен бірге жинақталады науалардың өзінен басқа, күрделі кабельдік трассаларды – жалғастырғыштар мен бұрылыстарды салуға қажетті керек-жарақтар кіреді. Жүйе науалар мен керек-жарақтарға арналған қақпақтарды қамтиды, оларды тығыздағыштармен бірге пайдалану кабельді қоршаған орта әсерінен сенімді қорғауға мүмкіндік береді. DL жалғастырғыш жинағына монтаждау үшін қажетті бөлшектер – бекіткіштер мен жалғағыш пластиналар кіреді. Орындалуы – "Сенжимира әдісімен мырышталған болат", науаның ені – 50 мм, биіктігі – 200 мм, ішкі радиусы – 100 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36237K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.67 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200210259612 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Қысқаша атауы (қаз) | DKC 200х50 DL тармақтағыш, монтажға қажетті бекіткіш элементтер мен қосымша пластиналармен толық ком |
| Материал | Болат |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00414 |
| Толық атауы (қаз) | DKC Ответвитель DL, 36237K, 200х50, бекіткіш элементтері және қосылу пластиналарымен бірге |
| Науаның ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4690309481868 |
- Бағасы: 17 766 ₸


