


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гофрленген құбырларға арналған муфта DKC 50816 IP40 D.16 мм Гофрленген құбырларға арналған муфта жұмсақ гофрленген құбырларды бір-бірімен немесе қатты гофрленген құбырлармен қосу үшін қолданылады. Оны қолдану жүйенің шаң мен ылғалдан қорғалу дәрежесін IP 40-қа дейін қамтамасыз етеді. Муфтаны -40-тан +90 °С-қа дейінгі температурада пайдалануға болады. Материал полиэтиленнен жасалған, оның құрамында галогендер жоқ, яғни муфтаны адамдар көп жиналатын жерлерде қолдануға болады. Муфтаның диаметрі – 16 мм. Түсі – мөлдір.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50816 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.005 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Диаметрі | 16 мм |
| ТҮК коды | 0200256183780 |
| СЭҚ ТН коды | 3917400009 |
| Қысқаша атауы (қаз) | DKC 50816 IP40 гофрланған түтік муфтасы, ∅16мм |
| Материал | Пластик |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0000416 |
| Толық атауы (қаз) | DKC Муфта гофрланған түтікке, 50816, IP40, д.16мм |
| Штрих-код | 4607004499876 |
- Бағасы: 112 ₸


