


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Монтаждау пистолетіне арналған қысқыш ұстағыш DKC 51016M D.16мм Газды монтаждау пистолетімен жылдам орнатуға арналған қысқыш ұстағыш. Қабырғалардың, төбелердің, едендердің және қалқалардың беттеріне қатты тегіс және гофрленген құбырларды бекітуге арналған. Полипропиленнен және ABS пластиктен жасалған. Пайдалану температурасы -25-тен +60 °С-қа дейін. Әртүрлі диаметрлі ұстағыштарды бір-біріне арнайы көгершін құйрықтары арқылы бекітуге болады және ұстағыштарды бекіту үшін бағыттаушы рельске орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Диаметрі | 16 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 51016M |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.003 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200210259360 |
| СЭҚ ТН коды | 3925901000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | DKC 51016M монтаждау пистолеті үшін клипса, ∅16мм |
| Материал | Пластик |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0001196 |
| Толық атауы (қаз) | DKC Монтаж пистолетіне арналған ұстағыш-клипса, 51016M, д.16мм |
| Түсі | Сұр |
| Штрих-код | 4690309467954 |
- Бағасы: 34 ₸


