


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бекіткіш ұстағыш DKC 51016 D.16 мм Бекіткіш ұстағыш қабырғалардың, төбелердің, едендердің және қалқалардың бетіне қатты тегіс және гофрленген құбырларды бекітуге арналған. Полипропилен мен АБС-пластиктен жасалған. Пайдалану температурасы -25-тен +60 °С-қа дейін. Әртүрлі диаметрлі ұстағыштарды бір-біріне арнайы көгершін құйрықтары арқылы бекітуге болады және ұстағыштарды бекіту үшін бағыттаушы рельске орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Диаметрі | 16 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 51016 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.003 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200210239942 |
| СЭҚ ТН коды | 3925901000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | DKC 51016 клип, ∅16мм |
| Материал | Пластик |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000012671 |
| Толық атауы (қаз) | DKC Ұстағыш-тігілген, 51016, д.16мм |
| Түсі | Сұр |
| Штрих-код | 4690309467985 |
- Бағасы: 30 ₸


