


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ашылатын шынтақ 90 градус DKC 50520 IP40 D.20 мм Ашылатын конус – диаметрі бірдей құбырларды тік бұрышпен қосуға арналған кабельді қолдау жүйесінің элементі. Аксессуарларды қолдану күрделі трассаларды салуға мүмкіндік береді. Алмалы-салмалы конструкция аксессуарды қазірдің өзінде орнатылған бөліктерге орнатуға мүмкіндік береді. Бұрылыстың шаң мен ылғалдан қорғалу дәрежесі - IP 40. Аксессуардың пайдалану температурасы: -25 °С-тан +60 °С-қа дейін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50520 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.015 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Диаметрі | 20 мм |
| ТҮК коды | 0200289010077 |
| СЭҚ ТН коды | 3917400009 |
| Қысқаша атауы (қаз) | DKC 50520 IP40 90° ашылатын доға, ∅20мм |
| Материал | Полипропилен |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000060023 |
| Толық атауы (қаз) | DKC 90 градусқа ашылатын колено, 50520, IP40, д.20мм |
| Штрих-код | 4607004492761 |
- Бағасы: 233 ₸


