
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құбыр-қорап муфтасы DKC 50232 IP67 D.32 мм "Құбыр-қорап" муфтасы қатты, тегіс құбырларды тармақ қораптарының, шкафтардың және қалқандардың корпустарына герметикалық түрде қосуға арналған. Шаңнан және ылғалдан қорғау дәрежесі IP67. Жүйенің элементі температураның кең диапазонында жұмыс істей алады: -40°C-тан +60 °C-қа дейін. Полипропилен мен резеңкеден жасалған. Жіптің өлшемі - M32x1.5
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50232 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.026 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Диаметрі | 32 мм |
| ТҮК коды | 0200289014235 |
| СЭҚ ТН коды | 3917400009 |
| Қысқаша атауы (қаз) | DKC 50232 IP67 түтік-қорап муфтасы, ∅32мм |
| Материал | Полипропилен |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000105398 |
| Толық атауы (қаз) | DKC Муфта түтік-қорап, 50232, IP67, М32х1.5, д.32мм |
| Штрих-код | 4690309162989 |
- Бағасы: 1 167 ₸


