
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құбыр-қорап муфтасы DKC 50250 IP67 D.50мм "Құбыр-қорап" муфтасы қатты, тегіс құбырларды тармақ қораптарының, шкафтардың және қалқандардың корпустарына герметикалық түрде қосуға арналған. Шаңнан және ылғалдан қорғау дәрежесі IP67. Жүйенің элементі температураның кең диапазонында жұмыс істей алады: -40°C-тан +60 °C-қа дейін. Полипропилен мен резеңкеден жасалған. Жіптің өлшемі - M50x1.5
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50250 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.063 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Диаметрі | 50 мм |
| ТҮК коды | 0200289010053 |
| СЭҚ ТН коды | 3917400009 |
| Қысқаша атауы (қаз) | DKC 50250 IP67 түтік-қорап муфтасы, ∅50мм |
| Материал | Полипропилен |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000210504 |
| Толық атауы (қаз) | DKC Тұтық-қорап муфтасы, 50250, IP67, М50х1.5, д.50мм |
| Штрих-код | 4690309498378 |
- Бағасы: 2 330 ₸


