


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GamerStorm PN750M PN750M қуат көзі Intel ATX 3.1 және PCie 5.1 соңғы стандарттарына сәйкес келетін жаңа қуат көзі болып табылады. Арнайы 12V—2x6, 5 EPS/PCie порттарының арқасында PN750M заманауи қуатты құрамдастардың кең ауқымын тұрақты қуатпен қамтамасыз етеді. Жүйенің жалпы қуатын 0,1 мс ішінде екі есе арттыру мүмкіндігімен кездейсоқ қуат кернеуі ешқашан проблема болмайды. PN750M бұрынғы және келесі буын компьютерлеріне тұрақты қуат береді. АЛТЫН СЕРТИФИКАТЫ Қуат көзі 80 Plus Gold стандартының талаптарына сәйкес сертификатталған және әдеттегі жүктемелер кезінде 90% энергия тиімділігін қамтамасыз етеді. Негізгі жапондық электролиттік конденсаторды, белсенді PFC, full Bridge SRC LLC және тұрақты ток топологиясын пайдалану арқылы PN750M 80% жүктеме кезінде ≥ 16 мс дейін күту уақытын қолдай алады. 105C, 16AWG температураға төзімді мыс өзегі бар жоғары сапалы 12V-2x6 кабелімен жабдықталған PN750M заманауи графикалық процессорлар үшін 450 Вт-қа дейін қуат береді. PN750M өрілген кабельдермен бірге келеді! Бұл осы модельдің премиум дизайнына лайықты қосымша. PN750M динамикалық 120 мм FDB желдеткішімен жабдықталған, оның айналу жылдамдығы қуат көзінің салқындату қажеттіліктеріне байланысты реттеледі. Қорғаныс қасиеттері PN750D стандартты түрде OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, NLO және SIP сияқты көптеген жан-жақты қорғаныстармен бірге жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GamerStorm |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-PN750M-FC0B-WGEU |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP/OTP/NLO/SIP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.71 |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 10 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 134112655 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 3 |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қуат көзі GamerStorm PN750М |
| Қуаты (Вт) | 750 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00830025 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, PN750М R-PN750M-FC0B-WGEU, 750W, ATX 3.1, Gold, APFC, 20+4 pin, 2*4+4pin, 8*Sata, 2*Molex, 3*PCI-E 6+2 pin, 1*(16Pin)12VHPWR, Модульдік, Желдеткіш 12см, Қуат кабелі, Қара |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Gold |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| ATX түрі | ATX 3.1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6977659461817 |
- Бағасы: 57 149 ₸


