


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GamerStorm PN850M қуат көзі 0,1 мс ішінде жүйенің жалпы қуатын екі есе арттыруды қамтамасыз ету мүмкіндігінің арқасында БОЛАШАҚТА тоқтап қалды, кездейсоқ кернеудің жоғарылауы ешқашан проблема болмайды. PN850M ескірген және келесі буын компьютерлеріне тұрақты қуат береді. АЛТЫН СЕРТИФИКАТЫ Қуат көзі 80 Plus Gold стандартының талаптарына сәйкес сертификатталған және әдеттегі жүктемелер кезінде 90% энергия тиімділігін қамтамасыз етеді. Негізгі жапондық электролиттік конденсаторды, белсенді PFC, full Bridge SRC LLC және PN850M тұрақты ток топологиясын пайдалану арқылы СЕНУГЕ БОЛАТЫН ҚУАТ 80% жүктеме кезінде ≥ 16 мс күту уақытын қолдай алады. ҚУАТ PCI-E 5.1 105C, 16AWG температураға төзімді мыс өзегі бар жоғары сапалы 12V-2x6 кабелімен жабдықталған PN850M заманауи графикалық процессорлар үшін 600 Вт-қа дейінгі қуатты қамтамасыз етеді. ДИНАМИКАЛЫҚ FDB ЖЕЛДЕТКІШІ PN850M динамикалық 120 мм FDB желдеткішімен жабдықталған, оның айналу жылдамдығы қуат көзінің салқындату қажеттіліктеріне байланысты реттеледі. ЖАН ТЫНЫШТЫҒЫ PN850M стандартты түрде OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, NLO және SIP сияқты көптеген жан-жақты қорғаныстармен бірге жеткізіледі. КЕПІЛДІК PN850M соншалықты жоғары деңгейде жобаланған және жасалған, ол ұзақ мерзімді 10 жылдық шектеулі кепілдікті ұсынады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GamerStorm |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-PN850M-FC0B-WGEU |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP/OTP/NLO/SIP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.825 |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 10 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200178693527 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 134053978 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 3 |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қуат көзі GamerStorm PN850М |
| Қуаты (Вт) | 850 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00830025 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, GamerStorm, PN850М R-PN850M-FC0B-WGEU, 850W, ATX 3.1, Gold, APFC, 20+4 pin, 2*4+4pin, 8*Sata, 2*Molex, 3*PCI-E 6+2 pin, 1*(16Pin)12VHPWR, Модульдік, Желдеткіш 12см, Қуат кабелі, Қара |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Gold |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| ATX түрі | ATX 3.1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6977659461879 |
- Бағасы: 55 705 ₸


