


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GamerStorm PK750D қуат көзі 80 PLUS Bronze стандартына сәйкес келеді PK-D сериясы 80 PLUS Bronze стандартына сәйкес сертификатталған, әдеттегі жүктеме кезінде 85%-ға дейін тиімділікті қамтамасыз етеді, артық жылуды азайтады және энергия шығындарын азайтады. DC-DC түрлендіргіші +3,3В және +5В рельстерге арналған DC-DC түрлендіргіші кернеуді дәлірек реттеуге және жүйенің келесі буын компоненттерімен үйлесімділігін жақсартуға көмектеседі. ErP Lot 6 сәйкестігі Жалпы қуат тұтынуды азайту үшін ErP Lot 6 халықаралық стандарттарына сәйкес келу үшін күту режимінде ең аз тұтынуды қамтамасыз етуге арналған. Ыңғайлы және көзге түспейтін кабельдер Тегіс кабельдер басқа компоненттермен араласуға көмектеседі және корпустың ішіне орнатуды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GamerStorm |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-PK750D-FA0B-WGEU |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP/OTP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.388 |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 136859435 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 4 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қуат көзі GamerStorm PK750D |
| Қуаты (Вт) | 750 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.007392 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, GamerStorm, PK750D R-PK750D-FA0B-WGEU, 750W, ATX, Bronze, 20+4 pin, 24+4pin, 6*Sata, 2*Molex, 4*PCI-E 6+2 pin, Желдеткіш 12 см, Қуат кабелі, Қара |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Bronze |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6977659461213 |
- Бағасы: 38 530 ₸


