


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Перфорацияланған науа, DKC, 35343, 200x100, L3000 DKS перфорацияланған парақ науалары кабельді үй ішінде де, сыртта да төсеу үшін қолданылады. Науалар жоғары жүк көтергіштігімен ерекшеленеді – бұл өнімдерді өндіру кезінде жасалған қалыптау қосымша қатайтқышты жасайды, бұл жүйенің жүк көтергіштігін 54%-ға дейін арттырады. Перфорация құрылымның салмағын азайтады. Науаларда диаметрі 11 мм, 17 мм, 21 мм кабельді шығаруға арналған саңылаулар бар. Перфорацияланған науалардың шаң мен ылғалдан қорғалу дәрежесі жүйенің бөлігі болып табылатын қақпақтарды пайдаланған кезде IP 10 болып табылады. Жүйе үшін қолданылатын "ана-әке" қосылым әдісі орнату уақытын айтарлықтай қысқартады және үздіксіз контурды жасайды. КҚД табақша науаларының конструкциясы төсеу кезінде кабельдің зақымдануының алдын алады. Пайдалы қимасы: 19 700 мм. Материал: Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 35343 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.23 |
| Биіктігі | 10 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Ұзындығы | 3 м |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Қысқаша атауы (қаз) | DKC 35343 перфорацияланған науа 200x100 L3000 |
| Материал | Болат |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.010122187 |
| Толық атауы (қаз) | DKC 35343 перфорацияланған науа, 200x100, L3000 |
| Металдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Штрих-код | 4607004496431 |
- Бағасы: 8 816 ₸


