

Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CPO 90 көлденең бұрышы 90° 300x100 бекіткіштермен және қосқыш тақталармен бірге "S5 Combitech" парақ науасы жүйесі кабельдік трассаларды, соның ішінде күрделі құрылымды салуға арналған. Жүйеге кіретін бұрылыстар жолды қажетті жазықтықта белгілі бір бұрышта бұруға мүмкіндік береді. 90° СРО көлденең бұрышы трассаның көлденең жазықтықта тік бұрышпен бұрылуын қамтамасыз етеді. Жиынтықты аксессуардың құрамына сапалы және сенімді монтаждау үшін қажетті бөлшектер кіреді: жалғастырғыш пластиналар және бекіту элементтері. Сенжимира әдісі бойынша мырышталған болаттан жасалады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36044K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.05 |
| Биіктігі | 10 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200255050236 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909409 |
| Қысқаша атауы (қаз) | DKC 300х100 CPO 90 көлденең бұрыш, 90° толық комплект |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0.01849 |
| Толық атауы (қаз) | DKC Горизонтальды 90° бұрыш CPO 90, 36044K, 300х100, монтажға қажетті крепеж және қосқыш пластиналарымен бірге |
| Металдың қалыңдығы | 0,8 мм |
| Штрих-код | 4690309888438 |
- Бағасы: 22 257 ₸


