

Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DPT T-тәрізді көлденең DKC 300x100 муфтасы монтаждау үшін қажетті бекіткіштермен және қосқыш тақталармен бірге жеткізіледі Күрделі кабельдік трассаларды салу кезінде арнайы керек–жарақтар - бұрылыстар мен муфталар қажет. Олардың көмегімен күрделі конструкциялы кабельдік трассаларды құрастыруға және құрастыруға болады. DPT Т-тәрізді үшайыры (жалғастырғыш) көлденең және тік жазықтықта трасса тармақтарын жасауға мүмкіндік береді. Жиынтықты аксессуардың құрамына сенімді және сапалы монтаждау үшін қажетті жалғастырғыш пластиналар мен бекіту элементтері кіреді. Аксессуардың орындалуы – "Сенжимира әдісімен мырышталған болат", ені – 300 мм, биіктігі – 100 мм, ішкі радиусы – 100 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36164K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.5 |
| Биіктігі | 10 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200256232099 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909409 |
| Қысқаша атауы (қаз) | DKC 300х100 DPT T-тәрізді көлденең тармақтағыш, толық комплект |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0.02365 |
| Толық атауы (қаз) | DKC Горизонтальдыларды Т-тәрізді жалғастырғыш DPT, 36164K, 300х100, жинақ |
| Штрих-код | 4660241019160 |
- Бағасы: 31 480 ₸


