


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GamerStorm PN850D қуат көзі GamerStorm PN850D — Intel ATX 3.1 және PCie 5.1 соңғы стандарттарына сәйкес келетін жаңа модульдік емес қуат көзі. Арнайы 12V-2x6, 2 EPS және 3 PCie қосқыштарымен PN850D заманауи жоғары қуатты компоненттердің кең ауқымын тұрақты қуатпен қамтамасыз етеді. Алтын сертификаты Қуат көзі 80 Plus Gold стандартының талаптарына сәйкес сертификатталған және әдеттегі жүктемелер кезінде 90% энергия тиімділігін қамтамасыз етеді. Негізгі жапондық электролиттік конденсаторды, белсенді PFC, full Bridge SRC LLC және тұрақты ток топологиясын пайдалану арқылы PN850D 80% жүктеме кезінде ≥ 16 мс дейін күту уақытын қолдай алады. 105C, 16AWG температураға төзімді мыс өзегі бар жоғары сапалы 12V-2x6 кабелімен жабдықталған PN850D заманауи графикалық процессорлар үшін 450 Вт-қа дейін қуат береді. PN850D гидравликалық мойынтірегі бар динамикалық 120 мм желдеткішпен жабдықталған, оның жылдамдығы қуат көзінің салқындату қажеттіліктеріне байланысты реттеледі. Қолданылатын бөлшектердің жоғары сапасының арқасында PN850D теңіз деңгейінен 5000 метр биіктікте жұмыс істей алады. Қорғаныс қасиеттері PN850D стандартты түрде OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, NLO және SIP сияқты көптеген жан-жақты қорғаныстармен бірге жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GamerStorm |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-PN850D-FC0B-WGEU-V2 |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP/OTP/NLO/SIP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.78 |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 10 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 134116393 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 3 |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қуат көзі GamerStorm PN850D |
| Қуаты (Вт) | 850 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00830025 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, GamerStorm, PN850D R-PN850D-FC0B-WGEU-V2, 850W, ATX 3.1, Gold, APFC, 20+4 pin, 2*4+4pin, 8*Sata, 2*Molex, 3*PCI-E 6 + 2 pin, 1*(16Pin)12VHPWR, 12см желдеткіш, Қуат кабелі, қара |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Gold |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| ATX түрі | ATX 3.1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6977659461633 |
- Бағасы: 47 947 ₸


