
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DL 100х50 жалғастырғышы "S5 Combitech" табақ науалары жүйесіне орнату үшін қажетті бекіткіштермен және қосқыш тақталармен бірге жеткізіледі науалардың өздерінен басқа, күрделі кабельдік жолдарды салуға қажетті керек–жарақтар - қосқыштар мен бұрылыстар кіреді. Жүйе науалар мен керек-жарақтарға арналған қақпақтарды қамтиды, оларды тығыздағыштармен бірге пайдалану кабельді қоршаған орта әсерінен сенімді қорғауға мүмкіндік береді. DL жалғастырғыш жинағына монтаждау үшін қажетті бөлшектер – бекіткіштер мен жалғағыш пластиналар кіреді. Орындалуы – "Сенжимира әдісімен мырышталған болат", науаның ені – 50 мм, биіктігі – 100 мм, ішкі радиусы – 100 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36236K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.57 |
| Биіктігі | 50 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0.00324 |
| Ені | 150 мм |
- Бағасы: 15 873 ₸


