
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DL 600x50 қосқышы "S5 Combitech" парақ науалары жүйесіне орнату үшін қажетті бекіткіштермен және қосқыш тақталармен бірге жинақталады.науалардың өзінен басқа, күрделі кабельдік жолдарды – қосқыштар мен бұрылыстарды салуға қажетті керек-жарақтар кіреді. Жүйе науалар мен керек-жарақтарға арналған қақпақтарды қамтиды, оларды тығыздағыштармен бірге пайдалану кабельді қоршаған орта әсерінен сенімді қорғауға мүмкіндік береді. DL жалғастырғыш жинағына монтаждау үшін қажетті бөлшектер – бекіткіштер мен жалғағыш пластиналар кіреді. Орындалуы – "Сенжимира әдісімен мырышталған болат", науаның ені – 50 мм, биіктігі – 600 мм, ішкі радиусы – 100 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36241K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.15 |
| Биіктігі | 50 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0.00765 |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 27 119 ₸


