
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DL 400х80 жалғастырғышы "S5 Combitech" табақ науалары жүйесіне орнату үшін қажетті бекіткіштермен және қосқыш тақталармен бірге жинақталады науалардың өздерінен басқа, күрделі кабельдік трассаларды – жалғастырғыштар мен бұрылыстарды салуға қажетті керек-жарақтар кіреді. Жүйе науалар мен керек-жарақтарға арналған қақпақтарды қамтиды, оларды тығыздағыштармен бірге пайдалану кабельді қоршаған орта әсерінен сенімді қорғауға мүмкіндік береді. DL жалғастырғыш жинағына монтаждау үшін қажетті бөлшектер – бекіткіштер мен жалғағыш пластиналар кіреді. Орындалуы – "Сенжимира әдісімен мырышталған болат", науаның ені – 400 мм, биіктігі – 80 мм, ішкі радиусы – 100 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36254K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.1 |
| Биіктігі | 8 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0.009504 |
| Ені | 400 мм |
| Штрих-код | 4660241032220 |
- Бағасы: 25 473 ₸


