
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DL 400x100 муфтасы "S5 Combitech" парақ науалары жүйесіне орнату үшін қажетті бекіткіштермен және қосқыш тақталармен бірге жеткізіледі науалардың өздерінен басқа, күрделі кабельдік жолдарды – муфталар мен бұрылыстарды салуға қажетті керек-жарақтар кіреді. Жүйе науалар мен керек-жарақтарға арналған қақпақтарды қамтиды, оларды тығыздағыштармен бірге пайдалану кабельді қоршаған орта әсерінен сенімді қорғауға мүмкіндік береді. DL жалғастырғыш жинағына монтаждау үшін қажетті бөлшектер – бекіткіштер мен жалғағыш пластиналар кіреді. Орындалуы – "Сенжимира әдісімен мырышталған болат", науаның ені – 400 мм, биіктігі – 100 мм, ішкі радиусы – 100 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36267K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.2 |
| Биіктігі | 10 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0.01188 |
| Штрих-код | 4690309509333 |
- Бағасы: 26 022 ₸


