

Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CPO 45 көлденең бұрышы 45° DKC 200x50 бекіткіштермен және қосқыш тақталармен бірге "S5 Combitech" парақ науасы жүйесі кабельдік трассаларды, соның ішінде күрделі құрылымды салуға арналған. Жүйеге кіретін бұрылыстар жолды қажетті жазықтықта белгілі бір бұрышта бұруға мүмкіндік береді. 45° СРО көлденең бұрышы трассаның көлденең жазықтықта 45° бұрышпен бұрылуын қамтамасыз етеді. Жиынтықты аксессуардың құрамына сапалы және сенімді монтаждау үшін қажетті бөлшектер кіреді: жалғастырғыш пластиналар және бекіту элементтері. Аксессуардың орындалуы – "Сенжимира әдісімен мырышталған болат", ені – 200 мм, биіктігі – 50 мм, болаттың қалыңдығы – 0,8 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36064K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.74 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200210235814 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Қысқаша атауы (қаз) | DKC 200×50 CPO 45 көлденең бұрыш, 45° толық комплект |
| Материал | Болат |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.003975 |
| Толық атауы (қаз) | DKC Горизонтальды 45° бұрыш CPO 45, 36064K, 200х50, монтажға қажетті крепеж және қосқыш пластиналарымен бірге |
| Штрих-код | 4690309508534 |
- Бағасы: 14 244 ₸


