

Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CPO 90 көлденең бұрышы 90° 400x50 бекіткіштермен және қосқыш тақталармен бірге "S5 Combitech" парақ науасы жүйесі кабельдік трассаларды, соның ішінде күрделі құрылымды салуға арналған. Жүйеге кіретін бұрылыстар жолды қажетті жазықтықта белгілі бір бұрышта бұруға мүмкіндік береді. 90° СРО көлденең бұрышы трассаның көлденең жазықтықта тік бұрышпен бұрылуын қамтамасыз етеді. Жиынтықты аксессуардың құрамына сапалы және сенімді монтаждау үшін қажетті бөлшектер кіреді: жалғастырғыш пластиналар және бекіту элементтері. Кабельдік астаудың ені - 400 мм. Кабельдік астаудың биіктігі - 50 мм. Материалдың қалыңдығы - 0,8 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36006K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.74 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200255049940 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0.014045 |
| Штрих-код | 4690309481882 |
- Бағасы: 24 415 ₸


