

Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CPO 90 көлденең бұрышы 90° 500x100 бекіткіштермен және қосқыш тақталармен бірге "S5 Combitech" парақ науасы жүйесі кабельдік трассаларды, соның ішінде күрделі құрылымды салуға арналған. Жүйеге кіретін бұрылыстар жолды қажетті жазықтықта белгілі бір бұрышта бұруға мүмкіндік береді. 90о СРО көлденең бұрышы трассаның көлденең жазықтықта тік бұрышпен бұрылуын қамтамасыз етеді. Жиынтықты аксессуардың құрамына сапалы және сенімді монтаждау үшін қажетті бөлшектер кіреді: жалғастырғыш пластиналар және бекіту элементтері. Аксессуардың орындалуы – "Сенжимира әдісімен мырышталған болат", ені – 500 мм, биіктігі – 100 мм, болаттың қалыңдығы – 0,8 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36046K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 4.3 |
| Биіктігі | 10 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200299506560 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Қысқаша атауы (қаз) | DKC CPO 90 көлденең бұрышы 90° 500х100 жиынтықта |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0.03969 |
| Толық атауы (қаз) | DKC 36046K CPO 90 көлденең бұрышы 90° 500х100, монтажға қажетті бекіту элементтері мен қосқыш пластиналар жиынтықта |
| Штрих-код | 4690309508473 |
- Бағасы: 31 498 ₸


