

Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DPT T-тәрізді көлденең DKC 100x50 муфтасы монтаждау үшін қажетті бекіткіштермен және қосқыш тақталармен бірге жеткізіледі Күрделі кабельдік трассаларды салу кезінде арнайы керек–жарақтар - бұрылыстар мен муфталар қажет. Олардың көмегімен күрделі конструкциялы кабельдік трассаларды құрастыруға және құрастыруға болады. DPT Т-тәрізді үшайыры (жалғастырғыш) көлденең және тік жазықтықта трасса тармақтарын жасауға мүмкіндік береді. Жиынтықты аксессуардың құрамына сенімді және сапалы монтаждау үшін қажетті жалғастырғыш пластиналар мен бекіту элементтері кіреді. Аксессуардың орындалуы – "Сенжимира әдісімен мырышталған болат", ені – 100 мм, биіктігі – 50 мм, ішкі радиусы – 100 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36122K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.93 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200270183827 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909409 |
| Қысқаша атауы (қаз) | DKC 100×50 DPT T-тәрізді көлденең тармақтағыш, толық комплект |
| Материал | Болат |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00414 |
| Толық атауы (қаз) | DKC Горизонтальдыларды Т-тәрізді жалғастырғыш DPT, 36122K, 100х50, жинақ |
| Штрих-код | 4690309888650 |
- Бағасы: 20 203 ₸


