

Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қосқыш DPX крест тәрізді DKC 100х50 "S5 Combitech" жүйесінің құрамына кіретін қаңылтыр науалар мен керек-жарақтар негізінде монтаждау үшін қажетті бекіткіштермен және байланыстырушы тақталармен бірге қоршаған ортаның қолайсыз жағдайларынан қорғалған, құрылымы күрделі, берік, сенімді кабельдік желілерді салуға болады. . Трассаны бұру және тармақтау үшін арнайы керек–жарақтар - тармақтар (Т-тәрізді және Х-тәрізді), сондай-ақ бұрылыстар қолданылады. DPX крест тәрізді қосқыштың көмегімен трассаны бұруға да, оның тармақтарын ұйымдастыруға да болады. Трассаны жалғастырғыштың көмегімен монтаждау үшін жалғастырғыш пластиналар мен бекіту элементтерін пайдалану қажет – олар жиынтықты аксессуардың құрамына кіреді. Орындалуы – "Сенжимира әдісімен мырышталған болат", науаның ені – 100 мм, биіктігі – 50 мм, ішкі радиусы – 100 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36182K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.115 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200210235852 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909409 |
| Қысқаша атауы (қаз) | DKC 100×50 DPX крест тәрізді тармақтағыш, толық комплект |
| Материал | Болат |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00648 |
| Толық атауы (қаз) | DKC Крест тәрізді жалғастырғыш DPX, 36182K, 100х50, жинақ |
| Штрих-код | 4690309508947 |
- Бағасы: 27 034 ₸


