


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Deepcool LE360 WH V2 сумен салқындатылатын салқындатқыш КҮҢГІРТ ӘСЕМДІК Күңгірт сорғы қақпағы артқы жарықты ақырын таратады және кез келген жинаққа тамаша сәйкес келетін тегіс көрнекі әсерді жасайды. Логотипі бар тақтайша ықшамды орындалған. Оған кез келген суретті орналастыруға немесе өз қалауыңыз бойынша бос қалдыруға болады. ҚУАТТЫ ЖӘНЕ ТЫНЫШ САЛҚЫНДАТУ LE V2 сериясы 3400 айн/мин жылдамдыққа жететін алты терминалы бар 3 фазалы 4 полюсті қозғалтқыштың арқасында жоғары тиімділік пен төмен шуылмен жетілдірілген сорғыны пайдаланады. 4 істікшелі кабель арқылы PWM негізіндегі интеллектуалды жылдамдықты басқару мүмкіндігімен пайдаланушылар енді шуды одан әрі азайту, салқындату тиімділігін сақтау үшін сорғының жылдамдығын оңай реттей алады. АСА ЖОҒАРЫ ТИІМДІЛІК Жинақтағы гидрокөтергіштердегі ARGB желдеткіштері тамаша салқындатуды қамтамасыз етеді және жарқын артқы жарық әсерлерін қосады. Бұл желдеткіштер жоғары сенімділікпен және біркелкі өнімділікпен, сондай-ақ тұрақты төмен шу деңгейімен ерекшеленеді. АҒЫП КЕТУДЕН ҚОРҒАУ ТЕХНОЛОГИЯСЫ LE V2 сұйық салқындату жүйесі патенттелген DeepCool ағып кетуден қорғау технологиясын пайдаланады. Ішкі клапан қысымды реттейді және ішкі қысым атмосфералық қысымнан асып кетсе ашылады. Бұл қызмет ету мерзімін ұзартуға көмектеседі және ағып кету мүмкіндігін азайтады. ОҢАЙ ОРНАТУ Орнату процесін жеңілдету үшін желдеткіштер радиаторға әлдеқашан орнатылған. Негізгі өзекті процессорларға LE V2 орнату үшін қажеттінің барлығы жеткізу көлеміне кіреді, сондықтан жүйе толығымен пайдалануға дайын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | R-LE360-WHAMMN-G-2 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.367 |
| Ауа ағыны | 75,89 CFM |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 402х120х27 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 360 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 410 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Желдеткіштер саны | 3 дана |
| Қысқаша атауы (қаз) | Сұйықтықпен салқындатқыш Deepcool LE360 WH V2 |
| Мақсаты | Суды салқындату процессоры |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.017815575 |
| Жарықтандыру | RGB |
| Толық атауы (қаз) | Сұйықтықпен салқындатқыш, Deepcool, LE360 WH V2 R-LE360-WHAMMN-G-2, Intel 1851/1700/1200/115х және AMD AM5/AM4/, TDP 300W, 3*120мм ARGB, 500-2100 RPM±10%, 75.89CFM, ≤31,6 dB(A), Ақ |
| Айналу жылдамдығы | 500 - 2100 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 115х / АМ5 / АМ4 |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 4 pin + 3 pin (+5V-D-G) |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 31,6 дбА |
| Штрих-код | 6933412729303 |
| Қуатты тұтыну | 2,04 Вт |
| Сорғының қуат тұтынуы | 3,48 Вт |
- Бағасы: 32 025 ₸


