


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Оқу жылдамдығы 200 МБ/с1 және жазу жылдамдығы 160 МБ/с дейін, Kingston Canvas Go! Plus SD жад картасы шытырман оқиғалы әуесқойларға, 4K UHD форматында біркелкі бейне түсіруге және үздіксіз түсіруге арналған. U3 және V30 рейтингтерінің арқасында карталар өте тегіс және сенімді жұмыс істейді, осылайша сіз түсірілімге назар аудара аласыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kingston |
| Жад картасының түрі | SDXC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SDG4/128GB |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.015 |
| Кепілдік | Өмірлік |
| ТҮК коды | 0200190953715 |
| СЭҚ ТН коды | 8523511000 |
| Тауардың коды Kaspi | 139712173 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Жад картасы Kingston SDG4/128GB Canvas Go Plus Gen4 C10 UHS-I U3 V30 128GB |
| Жаңа | Жоқ |
| Жинақтағыштың көлемі | 128 ГБ |
| Көлем | 0.0001001 |
| Толық атауы (қаз) | Жад картасы, Kingston, SDG4/128GB, SDXC 128GB, Canvas Go Plus, C10, UHS-I, U3, V30 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Штрих-код | 740617347708 |
- Бағасы: 19 462 ₸


