


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Xiaomi сымсыз шаш түзеткіш щеткасы Өнім туралы Бұйра шашты тегістейтін түзеткіш тарақ 6 теріс ион эмитентімен жабдықталған, олар бұйра жіптерді тегістеу үшін пайдалану кезінде жоғары концентрацияланған теріс иондарды үздіксіз шығарады. Кішкентай, бірақ қуатты Екі 3200 МАч батарея толық зарядталған кезде оны 3-4 рет пайдалануға болады. Инновациялық Xiaomi сымсыз шаш түзеткіш щеткасы сымсыз және шектеусіз мінсіз сәндеуді қамтамасыз етеді. Үш температуралық параметрмен (160°C, 180°C және 200°C) ол жұқа және зақымданғаннан бастап дөрекі және бағынбайтынға дейін кез келген шаш түріне жарамды. Кіріктірілген 3200 МАч батарея үтікті ең аз қыздыру параметрінде 30 минутқа дейін үздіксіз жұмыс істеуге, бір зарядта шамамен 4 ретке дейін пайдалануға мүмкіндік береді. Негізгі сипаттамалары Қуаты - 28 Вт Температуралық режимдер саны - 3 Режимдер мен функциялар - автоматты түрде ажырату, иондау Қыздыру температурасының диапазоны - 160-200 °С Жабын материалы - Керамика
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Түрі | Түзеткіштер |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MJZFS01LF |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.469 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Индикация | Қосу |
| Иондану | Иә |
| ТҮК коды | 0200210225358 |
| СЭҚ ТН коды | 8516320000 |
| Тауардың коды Kaspi | 142608548 |
| Материал | Керамика |
| Қуаты (Вт) | 35 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Номиналды кернеу | 25,2 Жылы |
| Көлем | 0.001227476 |
| Тамақтандыру | Lo-Ion 2500mAh |
| Қамту | Керамикалық |
| Жұмыс кернеуі | 6V |
| Қыздыру температурасын реттеу | Иә |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Шу деңгейі | 0-26 дбА |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6932554422080 |
- Бағасы: 25 599 ₸


