


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Formula V FV-1000PM әмбебап кіріс қуат көзі (100—240В) Автоматты диапазон дизайны қолмен ауыстыруды қажет етпестен 100-ден 240 В-қа дейінгі жаһандық кернеу стандарттарын қолдайды. Желідегі тұрақсыз кернеу кезінде тұрақты жұмысты қамтамасыз етеді. Толық модульдік кабель дизайны Тек қажет нәрсені қосыңыз. Бұл ретсіздікті азайтады, ауа айналымын жақсартады және кабельді басқарудың эстетикасын арттырады. PCie 5.1 және ATX3.1 қолдауы Жүйенің ең жоғары қуатын екі есе және графикалық процессордың ең жоғары қуатын үш есе арттыратын соңғы графикалық процессорларды қолдайды. Белсенді PFC гармоникалық бұрмалануды азайту және электр желілерімен, әсіресе ескі ғимараттармен үйлесімділікті жақсарту үшін қуат коэффициентін барынша арттырады. Дәстүрлі конструкциялармен салыстырғанда 50%-ға жоғары сенімділікті қамтамасыз етеді және серверлер мен жұмыс станциялары сияқты жоғары жүктеме, ұзақ жұмыс уақыты жүйелері үшін өте қолайлы. 80 PLUS Platinum сертификатталған (115В) 115 В кіріс кернеуінде 80 PLUS Platinum тиімділігін қамтамасыз ету үшін сертификатталған, бұл 115 В кернеуде 89%-дан астам және 230 В кернеуде 90%-дан астам тиімділікті қамтамасыз етеді. Энергия шығынын азайтады, энергия шығындарын азайтады және жасыл деректер орталығының бастамаларын қолдайды. Зияткерлік термобақылау Төмен жүктемелер кезінде желдеткіш толығымен тоқтап, дыбыссыз жұмысты қамтамасыз етеді, ал жоғары жүктемелер кезінде өнімділік пен шу деңгейі арасындағы тепе-теңдікті қамтамасыз ете отырып, жылдамдықты (800-1800 айн/мин) интеллектуалды түрде реттейді (
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Формфактор | ATX |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | FV-1000PM |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP/OTP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.74 |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 10 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 147328474 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 3 |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қуат көзі Formula V FV-1000PM |
| Қуаты (Вт) | 1000 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0085104 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, Formula V, FV-1000PM, 1000W, ATX3.1, Platinum, APFC, 20+4 pin, 2*4+4pin, 8*Sata, 3*Molex, 3*PCI-E 6+2 pin, 1*(16Pin)12VHPWR, Модульдік, Желдеткіш 12см, Қуат кабелі, Қара |
| Қоректендіру блогының сертификаты | Platinum |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| ATX түрі | ATX 3.1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4711401664192 |
- Бағасы: 55 579 ₸


