


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gamemax RGB PRO 1300P WH Platinum RGB PRO 1300P 1300W 80+ Platinum ATX3.1 адаптивті желдеткіш қуат көзі және ARGB SYNC 80 Plus Platinum сертификаты: әдеттегі жүктеме кезінде 92%-дан астам тиімділікті қамтамасыз етеді, қуат тұтынуды және шуды азайтады, тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді. ATX3.1 және PCIe5.1 қолдауы: RTX 40/50 сериялы графикалық карталарды үздіксіз қуаттандыру, қуат беруді оңтайландыру және ысырапты азайту үшін жергілікті 12V-2x6 қосқышымен жабдықталған. Адаптивті желдеткішті басқару: 14 см желдеткіш жұмыс жүктемесіне байланысты айналу жылдамдығын автоматты түрде реттейді, бұл үнемділік пен тыныштық арасындағы тепе-теңдікті қамтамасыз етеді. Жоғары сапалы құрамдас бөліктер: жапондық 105 С конденсаторлар мен қатты күйдегі конденсаторлар беріктік, тұрақтылық және жоғары жүктеме кезінде сенімді жұмыс істеу үшін қолданылады. Теңшелетін RGB жарықтандыруы: 25 жарықтандыру режимі біріктірілген, жад функциясы және жекелендіру және синхронды жарықтандыру дизайны үшін ARGB синхрондауына қолдау көрсетіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2110-1300B0026 |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP/OTP/NLO/SIP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 3.28 |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 150х165х86 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 14 см RGB |
| ТҮК коды | 0200286735287 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 145596731 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 10 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Gamemax RGB Pro 1300p WH Platinum қуат көзі |
| Қуаты (Вт) | 1300 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.008792812 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, Gamemax, RGB PRO 1300P WH, 2110-1300B0026, 1300W, Platinum, ATX3.1, APFC, 20+4 pin, 2*4+4pin, 10*Sata, 3*Molex, 4*PCI-E 6+2 pin, 1*PCI-E 12+4pin, Modular, желдеткіш 14см, 165*150*86 ақ түсті қараңыз |
| Қоректендіру блогының сертификаты | Platinum |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| ATX түрі | ATX 3.1 |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6931858792264 |
- Бағасы: 92 103 ₸


