


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gamemax VP 600S стандартты қуат көзі VP 600S жаңа дизайндағы қуат көзі 80 PLUS сертификатталған, 5 жылдық кепілдік, жоғары тиімділік пен сенімділік, жүйені құрастырушылар үшін тамаша шешім. Соңғы графикалық карталарды, соның ішінде RTX 40 және 50 серияларын қолдау үшін 12V-2x6 ұяшығымен жабдықталған, бұл сіздің болашақ компьютеріңіз үшін тұрақты және сенімді қуат көзін қамтамасыз етеді. 80 PLUS сертификаты тұрақты өнімділік пен энергияны үнемдеуге кепілдік береді күнделікті пайдалану үшін сенімді таңдау. ЭКО режимі бар 12 см гидродинамикалық мойынтірек (HDB) желдеткіші температура мен жүктемеге байланысты жылдамдықты автоматты түрде реттейді, жұмыс істемей тұрғанда немесе жүйе оңай жұмыс істегенде үнсіз қалады. Күту режимінде 0,5 Вт-тан аз ультра төмен тұтынумен ERP Lot 6 2013 стандартына сәйкес келеді энергияны үнемдеу және қоршаған ортаны қорғау. Көптеген қорғаныс жүйелерімен жабдықталған, соның ішінде OVP, OPP, UVP, SCP, OTP және т.б., бұл жүйені жұмыс кезінде электрлік зақымданудан сенімді қорғайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2124-0600R0003 |
| Қауіпсіздік | OPP/OCP/OVP/OTP/UVP/SCP/SIP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.98 |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 134074540 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 1 |
| SATA қосқыштарының саны | 2 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 8 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 600 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00819 |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6931858756020 |
- Бағасы: 26 376 ₸


