


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Aerocool PREMIER G1 750 FDB қуат блогы Желдеткіштің сырғымалы мойынтірегі (FDB) сұйықтық динамикасы принциптеріне негізделген бірқалыпты жұмысының арқасында жоғары беріктік пен шуды азайтуды қамтамасыз етеді, бұл жалпы өнімділікті арттырады және қызмет ету мерзімін ұзартады. Жоғары сапалы конденсатор жинағы 105°C-қа дейінгі температураға есептелген 100% жоғары сапалы конденсаторлар арқылы жасалған бұл қуат көзі беріктік пен сенімді кернеуді тұрақтандыруды қамтамасыз етеді. Ойындарда, рендерингте және көп тапсырмаларда тұрақты және сенімді өнімділікті пайдаланыңыз. Келесі ұрпақ стандарттарына дайын ATX 3.1 және PCie 5.1 соңғы техникалық сипаттамаларына сәйкес келетін PREMIER G1 аналық платасы болашаққа арналған өнімділікті қамтамасыз етеді. Сенімді 12V-2×6 қосқышы келесі буын графикалық карталарына тұрақты қуат беруді қамтамасыз етеді. Ықшам және қолдануға ыңғайлы Қысқартылған корпус (140 мм) шектеулі кеңістікте немесе ықшам ДК корпустарында орнатуды жеңілдетеді. Өнімділікке нұқсан келтірместен ықшам құрылымдарды жасау үшін өте қолайлы. Ғасырлар бойы жасалған Жоғары сапалы құрамдастарды пайдалана отырып әзірленген және 40°C температурада 100 000 толық жүктеме сағаттарына есептелген. Бұл күрделі жағдайларда ұзақ мерзімді тұрақтылықты, сенімділікті және тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді. Экологиялық тиімді жүйе 80 PLUS Gold және Cybenetics Platinum стандарттары бойынша сертификатталған PREMIER G1 ең жоғары энергия тиімділігін және күту режимінде өте төмен қуат тұтынуды қамтамасыз етеді. 0,25 Вт-тан аз тұтынатын ErP 2013 Lot 6 және ErP 2014 Lot 3 стандарттарына сәйкес келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | AeroCool |
| Жағдайы | Жаңа |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ACPG-PR75FEC.71 |
| Қауіпсіздік | OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 3.308 |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 7 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 13,5 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 152748955 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны (12V-2X6) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қуат көзі Aerocool PREMIER G1 750 |
| Қуаты (Вт) | 750 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.007666176 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, Aerocool, PREMIER G1, 750W, ATX 3.1, Gold, APFC, 20+4pin, 24+4pin, 8*Sata, 2*Molex, 2*PCI-E 6+2pin, 12V-2X6, Модульді, Желдеткіш 13,5 см, Қуат кабелі, Қара |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Gold |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| ATX түрі | ATX 3.1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4711530962978 |
- Бағасы: 60 114 ₸


