


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Huntkey GX850M қуат көзі Huntkey GX850M — заманауи ойын және кәсіби жүйелерге арналған қуатты және сенімді қуат көзі. Оның теңдестірілген өнімділігі, сапалы элементтік базасы және ойластырылған дизайны тіпті жоғары жүктемелер кезінде де тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді. GX850M моделі 850 Вт қуатқа ие және 80 PLUS Gold стандартына сәйкес келеді, бұл энергия тиімділігінің жоғары деңгейіне және энергияны тасымалдау кезінде ең аз шығынға кепілдік береді. Модульдік кабель жүйесінің арқасында пайдаланушы ұқыпты құрастыруды және корпус ішінде оңтайлы ауа айналымын алады. Сенімді асқын кернеуден, шамадан тыс жүктемеден, қысқа тұйықталудан және қызып кетуден қорғау жүйесі ДК құрамдастарының ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Интеллектуалды жылдамдықты басқаруы бар тыныш желдеткіш шудың ыңғайлы деңгейін сақтайды, тіпті максималды жүктеме кезінде де жылуды тиімді түрде кетіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | HuntKey |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | GX850M |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP/OTP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.058 |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 150x150x86 |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны (12V-2X6) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 4 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қуат көзі Huntkey GX850M |
| Қуаты (Вт) | 850 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.008714667 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, Huntkey, GX850M, 850W, ATX 3.1, Gold, APFC, 20+4 pin, 2*4+4pin, 4*Sata, 3*Molex, 2*PCI-E 6+2 pin, 1*12V-2X6, Модульдік, Желдеткіш 12см, Қуат кабелі, Қара |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Gold |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| ATX түрі | ATX 3.1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4894788003706 |
- Бағасы: 41 014 ₸


