


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
APNX MAX G1 850 APNX MAX G1 қуат көзі Intel ATX 3.1 көп рельсті жұмыс үстелі платформаларымен толық үйлесімді жоғары сапалы айнымалы токтан тұрақты токқа коммутациялық қуат көзі болып табылады. Ол 3,3В және 5 В тұрақты шығыс үшін белсенді қуат коэффициентін түзету (APFC) функциясымен, резонанстық түрлендіргішпен және синхронды тұрақты токтан тұрақты токқа төмендеткіш түрлендіргішпен жабдықталған. Жоғары энергия тиімділігі үшін 80 PLUS Gold сертификатына ие MAX G1 сонымен қатар төмен жүктемелерде тыныш жұмыс істеуге арналған Zero RPM қосқышын қамтиды. Оның толық модульдік дизайны ұқыпты және теңшелетін кабельді басқаруды ұйымдастыруға мүмкіндік береді, бұл оны өнімділігі жоғары және ұқыпты жүйелер үшін тамаша таңдау жасайды. Ең соңғы ATX 3.1 және PCie 5.1 стандарттарымен толық үйлесімді, қауіпсіздікті арттыру үшін сенімді және қауіпсіз 12V-2x6 қосқышымен жабдықталған. Сұйықтық динамикалық мойынтіректері бар арнайы 135 мм желдеткішпен және Zero Fan режимімен жабдықталған, ол біркелкі және біркелкі жұмыс істеуі үшін жеңіл жүктеме кезінде дыбыссыз жұмыс істеуге мүмкіндік береді Толық модульдік дизайн тек қажетті кабельдерді қосуға мүмкіндік береді, бұл ретсіздікті азайтады, ауа ағынын жақсартады және таза, ұйымдасқан құрылымды жасайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | APNX |
| Формфактор | ATX |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | APPG-MXK0FEC.X1 |
| Қауіпсіздік | OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 3.645 |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 10 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 13,5 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 152748904 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны (12V-2X6) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 3 |
| SATA қосқыштарының саны | 10 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қуат көзі APNX MAX G1 850 |
| Қуаты (Вт) | 850 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00958272 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, APNX, MAX G1, 850W, ATX 3.1, Gold, APFC, 20+4pin, 24+4pin, 10*Sata, 2*Molex, 3*PCI-E 6+2pin, 1*12V-2X6, Модульді, Желдеткіш 13,5 см, Қуат кабелі, Қара |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Gold |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| ATX түрі | ATX 3.1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4711530962947 |
- Бағасы: 80 452 ₸


