


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GamerStorm PF750L қуат көзі ATX2.31 стандарты GamerStorm PF-L сериясы компьютерлік жүйелерді қуаттандыруға арналған ЕО 80 PLUS 230 В стандартының сенімді тиімділігін қамтамасыз етеді, тұрақтылық пен төмен шуды қамтамасыз етеді. Стандартты тиімділікті сертификаттау Әдеттегі жүктемелерде (50%) 85% тиімділікке кепілдік беретін 80 PLUS-тен алынған стандартты тиімділік қуат көзінің қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, энергия шығыны мен жылу шығынын айтарлықтай азайтады. Жоғары сапалы конденсаторлар Қытайдың жоғары сапалы электролиттік конденсаторларын пайдалана отырып, PF-L сериясы 80% жүктеме кезінде ≥ 10 мс ұстау уақытын қамтамасыз ете алады, бұл апаттық электр қуатының үзілуінен сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. Сенімді топология Intel ATX 2.31 стандартына сәйкестендіру үшін Active PFC + Double Forward + магниттік күшейту пайдаланылады, бұл электрлік өнімділік пен үйлесімділікті жақсартуға мүмкіндік береді. Қауіпсіздіктің қатаң стандарты 40℃ және 5000 м қауіпсіздік деңгейлерін қоса алғанда, бәсекелестерден асып түсетін әлемдік қауіпсіздік стандарттарын қатаң сақтайды, температурасы жоғары және таулы аймақтарға қойылатын талаптарға жауап береді. Ерекше кепілдік GamerStorm өз өнімдеріне орнатқан жоғары стандарттарды сақтай отырып, біз тұтынушыларымызға үздіксіз қызмет көрсету мен қолдауды қамтамасыз ету үшін 3 жылдық шектеулі кепілдеме береміз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GamerStorm |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-PF750L-HE0B-WGEU |
| Қауіпсіздік | OVP/UVP/SCP/OPP/SIP/NLO |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.112 |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 4 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қуат көзі GamerStorm PF750L |
| Қуаты (Вт) | 750 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00741972 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, GamerStorm, PF750L R-PF750L-HE0B-WGEU, 750W, ATX, APFC, 20+4 pin, 24+4pin, 4*Sata, 2*Molex, 2*PCI-E 6+2 pin, Желдеткіш 12см, Қуат кабелі, Қара |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ White |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6977659464566 |
- Бағасы: 28 543 ₸


