


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TS4 240 Black ықшам форматта тиімді салқындатуды ұсынады. Екі желдеткіш тұрақты ауа ағынын жасайды, ал радиатор жылуды тез таратады. Корпус пен желдеткіштер қатаң құрастыру стилін толықтыра отырып, қара түсті. ARGB-жарықтандыру жарықтандыруды ДК-нің жалпы тақырыбына сәйкес келтіруге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 250W |
| Артикул | TS4-240-BK |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.963 |
| Ауа ағыны | 77,45 CFM |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 240 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 330 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Желдеткіштер саны | 2 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.01092 |
| Жарықтандыру | ARGB |
| Айналу жылдамдығы | 500 - 2200 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Розетка | 1151 / 1200 / 1700 / 1851 / AM4 / AM5 |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 36 дБ |
| Штрих-код | 6977916593961 |
| Қуатты тұтыну | 7,2 Вт |
| Сорғының қуат тұтынуы | 4,2 Вт |
- Бағасы: 32 351 ₸


