


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TS4 240 White моделі процессорды сенімді салқындату үшін қос секциялы радиатормен және қос желдеткішпен жабдықталған. Ақ түсті дизайн ашық түсті корпустар үшін жақсы жұмыс істейді. Жүйе тыныш жұмысымен ерекшеленеді және заманауи жарықтандыруды қолдайды, бұл сыртқы түрін өз қалауыңыз бойынша реттеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 250W |
| Артикул | TS4-240-WH |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.963 |
| Ауа ағыны | 77,45 CFM |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 240 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 330 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 151228943 |
| Желдеткіштер саны | 2 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.01092 |
| Жарықтандыру | ARGB |
| Айналу жылдамдығы | 500 - 2200 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Розетка | 1151 / 1200 / 1700 / 1851 / AM4 / AM5 |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 36 дБ |
| Штрих-код | 6977916593978 |
| Қуатты тұтыну | 7,2 Вт |
| Сорғының қуат тұтынуы | 4,2 Вт |
- Бағасы: 34 059 ₸


