


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TS4 360 Black қара дизайнды және жоғары салқындату тиімділігін біріктіреді. Үш секциялы радиатор және оңтайландырылған желдеткіштер күшті ауа ағыны мен тұрақты қысымды жасайды. Жүйе сапалы сорғы мен айналымдарды бірқалыпты реттеудің арқасында тыныш жұмыс істейді. ARGB қолдауы құрылғыны үйлесімді ойын құрастыру элементіне айналдырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | TS4-360-BK |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.475 |
| Ауа ағыны | 77,45 CFM |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 360 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 400 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 151137977 |
| Желдеткіштер саны | 3 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.01441125 |
| Жарықтандыру | ARGB |
| Айналу жылдамдығы | 600 - 1800 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Розетка | 1151 / 1200 / 1700 / 1851 / AM4 / AM5 |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 38 дбА |
| Штрих-код | 6977916593985 |
| Қуатты тұтыну | 7,2 Вт |
| Сорғының қуат тұтынуы | 4,2 Вт |
- Бағасы: 33 205 ₸


