
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tefal |
| Диаметрі | 22 см |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 9100055948 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.62 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 7010200000 |
| Тауардың коды Kaspi | 123238165 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қақпақ Tefal Cocoon 04240722 22см |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0035 |
| Толық атауы (қаз) | Қақпақ, Tefal, Cocoon 04240722, 22см,Ыстыққа төзімді шыны/тот баспайтын болат,Қара |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Металл, пластик, шыны |
| Штрих-код | 4602063240742 |
- Бағасы: 5 113 ₸


