


Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tefal |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 9100054300 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.17 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Диаметрі | 26 см |
| СЭҚ ТН коды | 7615108009 |
| Тауардың коды Kaspi | 112587445 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Таба Tefal Ultra+ 4238126 26см |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0078 |
| Толық атауы (қаз) | Таба, Tefal, Ultra+ 4238126, 26см,Плиталардың барлық түрлері үшін,Алюминий,Қара |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Плиталармен үйлесімділік | Плиталардың барлық түрлері |
| Құрамы | Алюминий, пластик |
| Штрих-код | 4602063238169 |
- Бағасы: 22 185 ₸


