


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Deepcool LE360 PRO сумен салқындатылатын салқындатқыш КҮҢГІРТ ӘСЕМДІК Күңгірт сорғы қақпағы артқы жарықты ақырын таратады және кез келген жинаққа тамаша сәйкес келетін тегіс көрнекі әсерді жасайды. Логотипі бар тақтайша ықшамды орындалған. Оған кез келген суретті орналастыруға немесе өз қалауыңыз бойынша бос қалдыруға болады. ҚУАТТЫ ЖӘНЕ ТЫНЫШ САЛҚЫНДАТУ LE PRO сериясы 3400 айн/мин жылдамдыққа жететін алты терминалы бар 3 фазалы 4 полюсті қозғалтқыштың арқасында жоғары тиімділік пен төмен шуылмен жетілдірілген сорғыны пайдаланады. 4 істікшелі кабель арқылы PWM негізіндегі интеллектуалды жылдамдықты басқару мүмкіндігімен пайдаланушылар енді шуды одан әрі азайту, салқындату тиімділігін сақтау үшін сорғының жылдамдығын оңай реттей алады. ҚОЗҒАЛЫСТАҒЫ ТИІМДІЛІК Толық FL12 SE желдеткіштері ұзаққа созылатын гидродинамикалық мойынтіректермен жабдықталған, сондықтан олар тұрақты ауа ағынын және ұзақ қызмет ету мерзімінде жоғары салқындатуды қамтамасыз етеді. АҒЫП КЕТУДЕН ҚОРҒАУ ТЕХНОЛОГИЯСЫ LE PRO сұйық салқындатқыштары патенттелген DeepCool Anti-Leak технологиясымен жабдықталған. Ішкі клапан қысымды реттейді және ішкі қысым атмосфералық қысымнан жоғары болған кезде оны босатады, салқындатқыштың қызмет ету мерзімін ұзартады және ағып кету қаупін азайтады. ОҢАЙ ОРНАТУ Толық монтаждық бекіткіштер жүйені орнату процесін жеңілдетеді, бұл Intel және AMD платформаларында тығыз орналасуды және қысымның біркелкі таралуын қамтамасыз етеді. Негізгі өзекті процессорларға LE360 RPO орнату үшін қажеттінің бәрі жеткізілім көлеміне кіреді, сондықтан жүйе толығымен пайдалануға дайын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | R-LE360PRO-BKAMMC-G-1 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.547 |
| Ауа ағыны | 66,23 CFM |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 402х120х27 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 360 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 410 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Желдеткіштер саны | 3 дана |
| Қысқаша атауы (қаз) | Сұйықтықпен салқындатқыш Deepcool LE360 PRO |
| Мақсаты | Суды салқындату процессоры |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.017815575 |
| Жарықтандыру | ARGB |
| Толық атауы (қаз) | Сұйықтықпен салқындатқыш, Deepcool, LE360 PRO R-LE360PRO-BKAMMC-G-1, Intel 1851/1700/1200/115х және AMD AM5/AM4/, TDP 300W, 3*120мм FL12 SE ARGB, 400-2400 RPM±10%, 66.23CFM, ≤37.7 dB(A), Қара |
| Айналу жылдамдығы | 400-2400 айн/мин±10% |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 115х / АМ5 / АМ4 |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 4 pin + 3 pin (+5V-D-G) |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 36,07 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412729846 |
| Қуатты тұтыну | 2,16 Вт |
| Сорғының қуат тұтынуы | 3,48 Вт |
- Бағасы: 34 161 ₸


