
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаң-ылғалдан қорғалған шамдар сериясы НПП 03-100 "РОНДО". Мақсаты: РОНДО шамдары қосалқы бөлмелердің, дәліздердің, баспалдақтардың барлық түрлерін жарықтандыруға арналған. Орнату: қабырға немесе төбе бетіне бекіту. Құрылымы: шамның корпусы пластиктен жасалған. Оптикалық бөлік: рефлектор – тегіс алюминий (рефлекторсыз "Эконом" сериялы шамдар), силикат мөлдір немесе аязды шыныдан жасалған диффузор. Жарық көзі: қыздыру шамы немесе ықшам люминесцентті лампа. Қуаты, Вт: 100 Іргесі: Е27 ПӘК, %: 70 Номиналды кернеуі: 220 В, 50 Гц Қорғау дәрежесі: IP44 Габариттік өлшемдері, мм: D235х110 Өндіруші: Владасвет
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жертөле түрі | E27 |
| Шамның қуаты | 100 Вт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| IP қорғау дәрежесі | 44 |
| Түсі | Ақ |
| Өндіруші | Владасвет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Шам түрі | Жүкқұжат |
| Пішін | Дөңгелек |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 23.5 см |
| Биіктігі | 11 см |
- Бағасы: 1 659 ₸


