
_x000D_ Су өткізбейтін өнеркәсіптік люминесцентті лампалар LSP Megalight - шаң мен ылғалдылығы жоғары бөлмелерді жарықтандыруға арналған дәлелденген шешім, оның ішінде: өндірістік шеберханалар, қоймалар, спорт залдары, шеберханалар, раковиналар, сауда және көрме павильондары және т.б._x000D_
_x000D__x000D_ Төмен құны мен сенімділігі шамды төмен бюджетте қорғаныс талаптары жоғары нысандарды жарықтандыру үшін қолжетімді шешімге айналдырады._x000D_
_x000D__x000D_ Орнату тәсілі_x000D_
_x000D__x000D_ Монтаждау кронштейндерінің көмегімен монтаждау бетіне бекіту.
_x000D_ Аспаға бекіту (сырға, сырға, ілмек, трос) _X000D базалық орындалуына қосымша тапсырыс беріледі_
_x000D_ Техникалық сипаттамалар_x000D_
_x000D__x000D_ Қуат: 2x36 Вт._x000D_
_x000D__x000D_ Жарық көзінің түрі: Т8 G13 люминесцентті шамдар (Шамдар бөлек сатып алынады) _x000D_
_x000D__x000D_ Материал: корпус сұр түсті поликарбонаттан құйылған, қысыммен құйылған. Полиуретанды көбіктен жасалған тығыздағыш төсем._x000D_
_x000D__x000D_ Шашыратқыш бойлық призматикалық сыну элементтері бар құйылған, құйылған поликарбонат. Поликарбонаттан жасалған бір буынды құлыптар._x000D_
_x000D__x000D_ Шағылыстырғыш (монтаждау панелі) қаңылтыр болаттан жасалған, ақ ұнтақ бояумен боялған. Монтаждау және техникалық қызмет көрсету кезінде корпусқа ілінеді._x000D_
_x000D__x000D_ Қорғау дәрежесі: IP65_x000D_
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жарық көздерінің саны | 2 |
| Шам түрі | Люминесцентті |
| Жертөле түрі | G13 |
| Шамның қуаты | 36 Вт |
| Өндіруші | Megalight |
| Жағдайы | Жаңа |
| Шам түрі | Аспалы |
| Орнату әдісі | Аспалы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 125.5 см |
| Ені | 10.5 см |
| Диаметрі | 9 см |
- Бағасы: 5 659 ₸


