
Ылғалға төзімді өнеркәсіптік люминесцентті лампалар LSP Megalight - шаң мен ылғалдылығы жоғары бөлмелерді жарықтандыруға арналған дәлелденген шешім, оның ішінде: өндірістік шеберханалар, қоймалар, спорт залдары, шеберханалар, раковиналар, сауда және көрме павильондары және т.б.
Төмен құны мен сенімділігі шамды төмен бюджетте қорғаныс талаптары жоғары нысандарды жарықтандыру үшін қолжетімді шешімге айналдырады.
Орнату тәсілі
Монтаждау кронштейндерінің көмегімен монтаждау бетіне бекіту.
Аспаға бекітуге (сырға, сырға, ілмек, трос) негізгі орындауға қосымша тапсырыс беріледі
Техникалық сипаттамалар
Қуат: 2х18 Вт қуат.
Жарық көзінің түрі: Т8 G13 люминесцентті шамдар
Материал: корпус сұр түсті поликарбонаттан құйылған, қысыммен құйылған. Полиуретанды көбіктен жасалған тығыздағыш төсем.
Шашыратқыш бойлық призматикалық сыну элементтері бар құйылған, құйылған поликарбонат. Поликарбонаттан жасалған бір буынды құлыптар.
Шағылыстырғыш (монтаждау панелі) қаңылтыр болаттан жасалған, ақ ұнтақ бояумен боялған. Монтаждау және техникалық қызмет көрсету кезінде корпусқа ілінеді.
Қорғау дәрежесі: IP65
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жарық көздерінің саны | 2 |
| Шам түрі | Люминесцентті |
| Шамның қуаты | 18 Вт |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Түсі | Ақ |
| Өндіруші | Megalight |
| Жағдайы | Жаңа |
| Шам түрі | Аспалы |
| Орнату әдісі | Аспалы |
| Жақтау материалы | поликарбонат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 65 см |
| Ені | 10.5 см |
| Биіктігі | 9 см |
- Бағасы: 4 677 ₸


