


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Aerocool VX PLUS Stealth 700 қуат көзі Жаңа және бірегей үстіңгі қақпақ дизайны. Aerocool VX PLUS Stealth 700 - ATX пішін факторының қуат көзі, қуатты түзету жүйесі, шамадан тыс жүктемеден, асқын кернеуден, қысқа тұйықталудан, төмен кернеуден қорғаудың бірнеше деңгейлері бар. Желдеткіштің айналу жылдамдығын оңтайландырылған басқаруы бар 12 см дыбыссыз желдеткіш. Желдеткіш 25 ℃ қоршаған орта температурасында жүктеменің 50% жеткенше іске қосу жылдамдығымен жұмыс істейді. Қуатты +12В тізбегі жоғары сапалы графикалық карталар мен процессорлар үшін тамаша шығыс кернеуін береді. PCI-E кабелінің қалыңдығы 16AWG дейін ұлғайтылды. Артқы панельде қуатты өшіру түймесі орналасқан. Кабель құрылғыны ПМУ-дың төменгі орналасуы бар заманауи корпустарға орнатуға жарамды. Қуат кабелі жиынтықта. Қызмет ету мерзімі 100000 сағат. AeroCool қуат көздерінің бағасы мен сапасының мінсіз арақатынасы оларды бюджеттік кеңсе және үй компьютерлері негізінде құру үшін мінсіз шешімге айналдырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | AeroCool |
| Жағдайы | Жаңа |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ACPN-VS70AEY.12 |
| Қауіпсіздік | OPP/OVP/UVP/SCP/SIP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.43 |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 155157499 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 4 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 8 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қуат көзі Aerocool VX PLUS Stealth 700 |
| Қуаты (Вт) | 700 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.005125 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, Aerocool, VX PLUS Stealth 700, 700W, ATX, APFC, 20+4pin, 4+4pin, 4*Sata, 3*Molex, 1*FDD, 2*PCI-E 6+2pin, Желдеткіш 12см, Қуат кабелі, Қара |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4711530962237 |
- Бағасы: 21 029 ₸


