


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Wacom Intuos Pro Medium графикалық планшеті (PTH-660) Шығармашылық мамандарға арналған графикалық планшеттердің жаңа стандарты Wacom Intuos Pro жоғары сапалы материалдардан жасалған және таңғажайып Wacom Pro Pen 2-мен жұмыс істеу үшін оңтайландырылған, шығармашылыққа арналған ең жақсы графикалық планшет. Кіріктірілген Bluetooth модулімен және ықшам, тегіс корпусымен оны орнату оңай және әдемі жаңа жобаны дереу бастау үшін үстелге қою оңай. Цифрлық технологиялар бұрынғыдан да жақсарды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | WACOM |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | LP1100K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.01 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Стилус Wacom LP1100K |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.06164 |
| Толық атауы (қаз) | Стилус, Wacom, LP1100K, CTL-4100/CTL-6100 планшеттеріне арналған, қара |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Штрих-код | 4949268792028 |
- Бағасы: 24 064 ₸


