

Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкаф SHIP SC5412.11.100 SC сериялы шкафтар телекоммуникациялық жабдықты орнатуға арналған. Жүк көтергіш профилінің қалыңдығы 1,2 мм және артқы қабаты 1,0 мм, бүйірлік панельдері, қақпағы мен түбі, қалған бөліктері 1,2 мм, жоғары дәлдіктегі жоғары сапалы суықтай илектелген болат қаңылтырдан жасалған. Олардың бетін алдын ала фосфаттау арқылы жоғары сапалы ұнтақ жабыны бар. Салмағы 60 кг-ға дейінгі жабдықты орнатуға мүмкіндік беретін еденді орнату мүмкіндігі бар беріктігі жоғары шкафтардың конструкциясы. Алынбалы бүйірлік панельдер орнатылған жабдықтың артқы жағына техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Кабельді төменгі жағынан да, үстіңгі жағынан да енгізу; Белсенді салқындатуды орнатуға арналған саңылаулар қарастырылған (әрқайсысы 120 мм екі желдеткіш үшін); Алдыңғы есіктің бұрылу бұрышы 180 градус; 5 қабатты гофрокартоннан жасалған қорапта бөлшектелген түрде жеткізіледі; Бұл жабдық халықаралық стандарттар бойынша сапаға қойылатын жоғары талаптарға сәйкес келеді:ANSI/EIA RS-310-D, IEC60297-2, DIN41494;PART1, DIN41494;PART7.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SC5412.11.100 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 14.5 |
| Сыйымдылығы | 19", 12U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 570х450х635 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | SHIP қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкафы SC5412.11.100 12U 570×450×635 мм |
| Максималды жүктеме | 60 келі |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.059598 |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 360 мм |
| Толық атауы (қаз) | SHIP қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкафы, SC5412.11.100, SC сериясы, 19'' 12U, 570×450×635 мм, Е×Т×Б, IP20, қара |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 1.2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6902310253029 |
- Бағасы: 52 330 ₸


