


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Deepcool AK700 Digital NYX процессорының салқындатқышы ЖАҢА БУЫН ӨНІМДІЛІГІ Ең соңғы DeepCool Core Touch Technology (CTT 2.0) және оңтайландырылған корпус дизайнымен AK700 DIGITAL NYX жақсартылған салқындату тиімділігін көрсетеді. САНДЫҚ ЕКПІН AK700 DIGITAL NYX-тің айрықша ерекшелігі - процессордың температурасын, жүктемесін, қуатын және жиілігін бақылайтын жетілдірілген төрт сегментті дисплей. Дисплейді басқару үшін DeepCool бағдарламалық құралы пайдаланылады және тек бос USB 2.0 қосқышы қажет. AI НЕГІЗІНДЕГІ САЛҚЫНДАТУ. Жаңа DeepCreative интерфейсі бар DeepCreative технологиясы бір рет басу арқылы көптеген BIOS параметрлерін ауыстырады: DeepCreative компаниясының өздігінен әзірленген AI алгоритмі процессорға жүктемені нақты уақытта бақылайды және желдеткіштердің оңтайлы жылдамдығын автоматты түрде орнатады. Бұл қуатты салқындату мен тыныш жұмыс арасындағы тамаша тепе—теңдікті қамтамасыз етеді - көп күш жұмсамай. *Процессордың температурасы 80°C-тан жоғары көтерілсе, желдеткіштер лезде толық жылдамдыққа ауысады, соның арқасында жылу бірден дерлік жойылады Процессор температурасы 80 °C-тан төмен түскенде желдеткіштер автоматты түрде алдын ала орнатылған режимге оралады AK AK700 DIGITAL NYX компаниясының ДӘЛЕЛДЕНГЕН ДИЗАЙНЫ дәстүрді дәлме-дәл өңделген мыс негізімен және жақсартылған жылу беруді қамтамасыз ететін жеті мыс жылу құбырымен жалғастырады. Бір мұнаралы радиатор конструкциясындағы меншікті фин матрицасы өнімділігі жоғары жүйелер үшін жоғары тиімділікті қамтамасыз етеді. ҮЙЛЕСІМДІЛІКТІҢ ЖАҢА ДЕҢГЕЙІ Жылу құбырларының ығысуы компоненттермен үйлесімділікті бұзбай радиатордың тереңдігін арттыруға мүмкіндік берді. Мұндай шешім жоғары радиаторлары бар жад модульдері үшін көбірек орынды және барлық ЖЖҚ слоттарына еркін қол жеткізуді қамтамасыз етеді. ТИІМДІ, ТЫНЫШ ЖӘНЕ ҚУАТТЫ Жоғары сапалы гидравликалық мойынтіректермен және алты ұялы үш фазалы төрт полюсті қозғалтқышпен жабдықталған AK700 DIGITAL NYX желдеткіштері бірқалыпты және дыбыссыз жұмыс істейді. 1. Нөлдік айналу жылдамдығымен іске қосу/тоқтату шу деңгейін тиімді төмендетеді және желдеткіштің қызмет ету мерзімін ұзартады. 2. Желдеткіш қалақтарын да, радиаторды да шаңнан автоматты түрде тазалауды бастау үшін қуатты қосқаннан кейін 8 секунд ішінде тазалау технологиясын (ACT) іске қосыңыз. КӨП ПЛАТФОРМАЛЫ ӨНІМДІЛІК Қатты монтаждық бекіткіштер жүйені орнату процесін жеңілдетеді, бұл негізгі Intel және AMD платформаларында тығыз орналасуды және қысымның біркелкі таралуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | R-AK700-BKNNMN-GJD-1 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.668 |
| Ауа ағыны | 77,45 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 157 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 126x98x157 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| Қосымша ақпарат | Жеті U-тәрізді мыс жылу құбыры, 6 мм |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Қысқаша атауы (қаз) | Процессорға арналған салқындатқыш Deepcool AK700 Digital NYX |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.007241286 |
| Толық атауы (қаз) | Процессорға арналған салқындатқыш, AK700 Digital NYX R-AK700-BKNNMN-GJD-1, Intel 1851/1700/1200/115х және AMD AM5/AM4, 280W, 120мм, 2700±10% айн/мин, 77.23 CFM, ≤36.0 dB(A), 4pin, 126х98х157мм, Қара |
| Айналу жылдамдығы | 2700±10% об/мин |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 115х / АМ5 / АМ4 |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 36 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412729624 |
- Бағасы: 33 135 ₸


